Servisní středisko

fab

multlock

guard

evva

T-SAFE CZSpolečnost T-SAFE s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem bezpečnostních úschovných objektů. Současný výrobní program zahrnuje široký sortiment stěnových a nábytkových trezorů a bezpečnostních schránek, které se navzájem liší velikostí, konstrukcí, vnitřním vybavením a použitými zámkovými mechanizmy.

Aktuální katalog trezorů T-SAFE si můžete stáhnout ZDE

Nábytkové trezory NT

Nábytkové trezory NTTrezory této řady jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, šperků, léků, důležitých dokumentů, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být spolehlivě zabezpečeny. Vyrábějí se v sedmi základních velikostech a svým provedením jsou určeny k ukotvení do stěny, na přání do podlahy.
Trezory NT 1, NT 2, NT 4 mají jednostranný zajišťovací mechanismus se dvěma jistícími čepy standardně ovládaný trezorovým klíčovým zámkem. Na přání lze použít mechanický kombinační, případně elektronický zámek. Jsou vybaveny vyjímatelnou poličkou.
Základní barevné provedení - strukturní barva RAL 9005 černá.

Trezor má certifikát dle ČSN EN 1143-1 v bezpečnostní třídě 0.
Trezor má certifikát NBÚ ve stupni utajení "Důvěrné".

Číst dál...

Stěnové trezory ST

Stěnové trezory STTrezory této řady jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, šperků, léků, důležitých dokumentů, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být spolehlivě zabezpečeny. Vyrábějí se v sedmi základních velikostech a svým provedením jsou určeny k instalaci do zdi. Trezory ST 1 mají jednostranný zajišťovací mechanismus se dvěma jistícími čepy, standardně ovládaný trezorovým klíčovým zámkem. Na přání lze použít mechanický kombinační, případně elektronický zámek. Trezory jsou vybaveny vyjímatelnou poličkou.

Základní barevné provedení - strukturní barva RAL 9002 šedobílá.
Trezor má certifikát dle ČSN EN 1143-1 v bezpečnostní třídě 0.
Trezor má certifikát NBÚ ve stupni utajení "Důvěrné".

Číst dál...

Skříňové trezory NTD

Skříňové trezory NTDSkříňové trezory řady NTD 1 jsou svým provedením a širokou škálou variant vnitřního vybavení určeny pro bezpečnou úschovu peněžní hotovosti, písemností, cenných papírů, dokladů, šperků, osobních zbraní, léků a jiných cenných předmětů. Trezory jsou vybaveny různým počtem přestavitelných poliček a mohou být vybaveny i různým počtem vnitřních, samostatně uzamykatelných schránek. Trezory jsou osazeny třístranným rozvorovým mechanizmem, který pomocí kliky ovládá zajišťovací čepy.
Povrchová úprava - dvousložková strukturní barva v odstínech RAL9002 (šedobílá) nebo RAL9005 (černá).
Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY dle ČSN EN 1143-1 v bezpečnostní třídě I
Trezory mají certifikát NBÚ ve stupni utajení "DŮVĚRNÉ" a “TAJNÉ”.

Převzato z T-SAFE CZ

Skříňové trezory NHD

Skrříňové trezory NHDMobilní skříňové trezory řady NHD jsou dodávány ve čtyřech základních velikostech a třech bezpečnostních třídách (I, II, III). Nachází uplatnění všude tam, kde je kladen důraz na vysokou bezpečnost, moderní design, širokou škálu variant vnitřního vybavení a příznivou cenu. Jsou vhodné pro úschovu peněžních hotovostí, písemností, cenných papírů, dokladů, šperků, osobních zbraní, léků, záznamových médií a jiných cenných předmětů.
Korpus a dveře těchto trezorů jsou moderní tříplášťové konstrukce s ohnivzdornou izolací, v bezpečnostní třídě III je korpus trezoru vyplněn speciální železobetonovou směsí. Rozvorový mechanismus je v uzamčeném stavu zajištěn klíčovým trezorovým zámkem, mechanickým kombinačním nebo elektronickým zámkem. Lze použít kombinaci dvou výše uvedených zámků.
Trezory mohou mít i vnitřní uzamykatelnou schránku (možnost dle typu až 6 ks) a mají různý počet stavitelných poliček. Na přání mohou být vybaveny soklem.
Základní barevné provedení - dvousložková strukturní barva RAL 9002 (šedobílá) nebo RAL 9005 (černá).
Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY dle ČSN EN 1143-1 v bezpečnostní třídě I, II a III.
Trezory mají certifikát NBÚ ve stupni utajení "Důvěrné", "Tajné", "Přísně tajné".

Převzato z T-SAFE CZ

Skříňové trezory AS

Skříňové trezory ASSkříňové trezory ASJ 1 jsou určeny zejména pro firmy, úřady, soudy, notářství a další instituce, kde je nutné mít bezpečně zajištěny smlouvy, doklady, dokumenty a jiné cennosti. Systémem vnitřního rozdělení umožňují uložení 2 pořadačů. Na přání je možné vybavit vnitřní uzamykatelnou schránkou a soklem. Rozvorový mechanismus je v uzamčeném stavu zajištěn klíčovým trezorovým zámkem, případně mechanickým kombinačním nebo elektronickým zámkem. Lze použít kombinaci dvou kusů výše uvedených zámků. Povrchová úprava - dvousložková strukturní barva RAL 9002 (šedobílá) nebo RAL 9005 (černá).
Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY dle ČSN EN 1143-1 v bezpečnostní třídě 0,I.
Trezory mají certifikát NBÚ ve stupni utajení "Důvěrné", "Tajné".

Převzato z T-SAFE CZ

Stěnové sejfy SS

Stěnové sejfy SSStěnové sejfy SS 1/1 slouží k úschově peněžních hotovostí, šperků, dokladů, dokumentů, cenných předmětů apod. Zámkový systém je tvořen klíčovým trezorovým zámkem na přání mechanickým kombinačním zámkem případně elektronickým.

Svým provedením jsou určeny k zazdění do zdi.
Barevné provedení - dvousložková strukturní barva RAL 9002 (šedobílá)
Schránky mají CERTIFIKÁT SHODY dle ČSN 916012 v bezpeč. třídě Z 2.

Převzato z T-SAFE CZ